Metody Płatności

prawo odstąpienia metody płatności kontakt

Karty kredytowe MasterCard, Visa i American Express.

Na stronie direect.de można płacić kartami kredytowymi MasterCard, Visa i American Express. Akceptujemy karty kredytowe z Niemiec, krajów Unii Europejskiej i Szwajcarii. Obsługujemy procedury bezpieczeństwa Verified by Visa i MasterCard SecureCode. Procedura 3-D SECURE zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu osobistego kodu zabezpieczającego - SecureCode. Jeśli Twoja karta kredytowa obsługuje procedurę 3-D SECURE, po wprowadzeniu danych karty zostaniesz automatycznie przekierowany przez naszego dostawcę usług płatniczych Unzer i Klarna na stronę Twojego banku lub kasy oszczędnościowej, na której wygląd nie mamy wpływu.


.

Giropay
Przelewy online łatwe: Procedura płatności online giropay jest oferowana przez ponad 1 500 banków i kas oszczędnościowych. W oparciu o bankowość internetową z użyciem kodu PIN i TAN, umożliwia ona łatwe, szybkie i bezpieczne dokonywanie płatności przelewem internetowym. Wszystko, czego potrzebujesz, aby płacić za pomocą giropay, to konto bieżące w bankowości internetowej w uczestniczącym banku lub kasie oszczędnościowej. Dzięki integracji z systemami płatności online, takimi jak PayPal, giropay posiada dużą sieć punktów akceptacji. Dzięki giropay wykonujesz przelew online w bezpiecznym środowisku bankowości internetowej Twojej instytucji kredytowej. Gwarantuje to, że dane wrażliwe (PIN/TAN) są wymieniane tylko między użytkownikiem a bankiem. Żadna osoba trzecia nie ma dostępu do informacji o kontach osobistych i obrotach.


.

Przedpłata
W wiadomości e-mail, którą otrzymasz w celu potwierdzenia zamówienia, znajdziesz całkowitą kwotę zamówienia oraz nasze dane bankowe (IBAN + BIC). Po zaksięgowaniu całkowitej kwoty na naszym koncie, towar zostanie wysłany tak szybko, jak to możliwe, w zależności od dostępności. Jeśli w ciągu 12 dni od otrzymania zamówienia nie otrzymamy płatności, zamówienie zostanie automatycznie i bezpłatnie anulowane.

Przy płatności z góry oferujemy 3% zniżki
.

Faktura
U naszego partnera, firmy Klarna, płatność na konto jest bezpłatna. Cała transakcja płatnicza jest obsługiwana przez firmę Klarna GmbH. Bezpiecznie i łatwo zapłacisz za towar dopiero po jego otrzymaniu i sprawdzeniu. Faktura zostanie wysłana do Ciebie pocztą elektroniczną przez firmę Klarna. Masz 14 dni na opłacenie faktury.


.

Nagroda
Za pobraniem to jeden z najłatwiejszych sposobów dokonywania zakupów w sklepie direect.de, a także jedna z najczęściej stosowanych metod płatności w handlu wysyłkowym. Wybierając metodę płatności "za pobraniem", płacisz za towar bezpośrednio listonoszowi. Obecnie listonosz przyjmuje tylko gotówkę. W przypadku płatności za pobraniem Deutsche Post/DHL pobiera dodatkową opłatę za pobranie w wysokości 5,70 euro, którą podaliśmy już w formularzu zamówienia.


.

Natychmiast


.

Możesz zamówić wszystkie artykuły z zarejestrowaną datą dostawy (z wyłączeniem bonów i produktów do pobrania).Wysyłka następuje niezwłocznie po uzyskaniu zgody firmy SOFORT GmbH i pod warunkiem, że wszystkie artykuły są dostępne.Maksymalna wartość zamówienia wynosi 5000,00 euro.SOFORT Überweisung obowiązuje tylko w Niemczech i Austrii.Potrącenie noty kredytowej z zamówienia nie jest możliwe.


.

Bezpośrednie polecenie zapłaty

Aby ułatwić sobie składanie zamówień, można skorzystać z wygodnej procedury polecenia zapłaty. Kwota zaległej faktury zostanie pobrana z Twojego konta, a towar zostanie wysłany tak szybko, jak to możliwe.